Od 5 lat Sony oferuje system, który służy do zarządzania urządzeniami i informacjami w biurach – TEOS. Jest to rozwiązanie o licznych funkcjonalnościach – dla dużych firm. Korzysta z niego już ponad 450 organizacji z 28 krajów. System jest nieustannie rozwijany i pojawiają się nowe opcje. Nie zmienia to jednak faktu, że jest odpowiedni tylko dla dużych organizacji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom tych mniejszych przygotowaliśmy TEOS Lite. Rozwiązanie chmurowe, proste w obsłudze, plug&play. Dajemy w nim dwie funkcjonalności – Digital Signage oraz rezerwację sal. Wszystko atrakcyjnie skalkulowane. Kierujemy tę propozycję do sklepów, przychodni, studiów fitness, zakładów fryzjerskich, doradztw personalnych, innych punktów usługowych  i biur, które potrzebują nie więcej niż 15 monitorów czy tabletów zintegrowanych w ramach systemu.

TEOS 2

Dobrą wiadomością jest również to, że wraz z wprowadzeniem na rynek TEOS Lite przygotowaliśmy program TRY&BUY. Na jego podstawie można przetestować rozwiązanie przed zakupem. Akcja potrawa do października 2022r.

TEOS Lite wystarczy zainstalować i uruchomić bez konieczności zaawansowanych konfiguracji. Założeniem była możliwość wykorzystania smartfona jako narzędzia instalacyjnego. To się udało.

Za pomocą telefonu podłączamy się do panelu klienta i odczytując QR kody wyświetlane w aplikacji zainstalowanej na urządzeniach – automatycznie dodajemy je do systemu, a one automatycznie pobierają sobie konfiguracje.

Możemy skorzystać z rozwiązania do rezerwacji sal oraz Digital Signage.

Funkcja Digital Signage pozwala na skorzystanie z wielu gotowych szablonów, które można wypełnić treścią i zmieniać w zakresie tekstu, grafik, czy źródeł danych. Pliki możemy wgrywać z pamięci urządzenia lub z folderów z Dropbox i Google Drive. Jest to rozwiązanie w pełni chmurowe, kompatybilne z MS Office 365 i z MS Exchange. Jest zgodne z systemem Android i iOS

 

TEOS 1W odróżnieniu od systemu TEOS – TEOS Lite nie pociąga za sobą kosztów centralnego oprogramowania. Koszt miesięczny, roczny lub 5-cio letni wynika z liczby wykorzystywanych urządzeń końcowych – monitorów czy tabletów. Z założenia tych końcowych „punktów” może być nie więcej niż piętnaście.


Jeśli Ktoś z Państwa chce przetestować TEOS Lite zachęcam do kontaktu: piotr.gajewski@sony.com  Do testów będziemy proponować zestaw z tabletem albo z monitorem Bravia B2B z serii BZ i oczywiście licencją TEOS Lite.